Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0