Movies
Ratings
112
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 1.0- Murder ReportRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
The Great FloodRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
CommissionRated ★ 1.5
The ConvertRated ★ 3.0
The PactRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.5
No ParkingRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Silver ApricotRated ★ 1.0