Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
The DinosaursRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 5.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Halo Season 2Rated ★ 3.5
Halo Season 1Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0- History of ScruffinessRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5