Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5