Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.0