Series
Ratings
33
Play It Cool, GuysRated ★ 2.5- Lovely ComplexRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
Half-Moon FriendsRated ★ 3.5
Mapo HipsterRated ★ 4.0
Song Min Ho's PilotRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 2.5
EliteRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Rilakkuma and KaoruRated ★ 3.0
EliteRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5