Titles you rated
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.5
Cinderella ClosetRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Wedding ImpossibleRated ★ 1.5
Mom's Friend's SonRated ★ 1.0- Our beautiful SummerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5