Series
Ratings
25
Family PlanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
When They See UsRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0