Series
Ratings
338
Sea of HopeRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Judge ReturnsRated ★ 3.0
Crushology 101Rated ★ 2.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
MonstrousRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 1.5
The 4th Love RevolutionRated ★ 1.5
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Voice Season 4Rated ★ 2.5
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
AbyssRated ★ 2.5- Bad-Memory EraserRated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5