Titles you rated
SinnersRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Black Phone 2Rated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
ItRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5