Series
Ratings
207- Ready or Not: TexasRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Doctor JohnRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Piece of Your MindRated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5