Movies
Ratings
40
KOKUHORated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0
SleepRated ★ 4.0
The Woman Who RanRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5- Inn of SecretsRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0