Series
Ratings
34- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
86Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0