Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0