Series
Ratings
120
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Golden BoyRated ★ 3.5
BerserkRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 1.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0