Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 1.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- The L WordRated ★ 3.0
- The L WordRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 3.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 3.5
Teenage Bounty HuntersRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5