Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5