Series
Ratings
84
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0