Series
Ratings
160
The Silent SeaRated ★ 5.0
One the WomanRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 0.5
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 5.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 5.0
Behind Your TouchRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 1.5
The Red SleeveRated ★ 1.5
Move to HeavenRated ★ 0.5
Youth of MayRated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 1.5