Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Reborn RichRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Doctor Who Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5