Movies
Ratings
1751
Initiation LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 2.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 5.0
Songs from the Second FloorRated ★ 3.5
A SunRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0- Mr. Tap’s HolidayRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kandagawa WarsRated ★ 3.5
EighteenRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0