Series
Ratings
177
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Making a Murderer Season 1Rated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.0
Evil GeniusRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
- Hip-Hop Evolution Season 1Rated ★ 3.5
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 3.5
PenguindrumRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5