Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Let's Go to the BeachRated ★ 4.0
Love & LawRated ★ 1.0