Movies
Ratings
507- With or Without YouRated ★ 5.0
- The StepfatherRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0