Series
Ratings
130
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.0