Series
Ratings
219
The Beauty InsideRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5