Movies
Ratings
24
1917Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0