Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0