Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Kardashians Season 7Rated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 3.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.0
LookingRated ★ 4.0
LookingRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 1.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0