Titles you rated
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 3.5
Just a bit EspersRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5- The Solitary Gourmet: Delicious but Bittersweet ... Inogashira Goro's MisfortuneRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
Old RookieRated ★ 4.0
No Side GameRated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 4.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0