Movies
Ratings
19
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 2.0