Series
Ratings
37- DEATH NOTERated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.5