Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 4.5
- DEATH NOTERated ★ 4.5