Series
Ratings
70
Fashion KingRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 0.5- Family's HonorRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
- Loving YouRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 1.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
RememberRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5