Movies
Ratings
372
TenetRated ★ 4.0
SolaninRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 0.5