Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0- Loving YouRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 2.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 2.5
- Bambino!Rated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 1.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5