Titles you rated
The LobsterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Longest RideRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5- Summer NightRated ★ 2.5
Honokaa BoyRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Miss ZombieRated ★ 2.0
Mourning GraveRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0