Movies
Ratings
15
Begin AgainRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5