Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Traces of SinRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 2.5