Series
Ratings
158
The Art of SarahRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0