Series
Ratings
27
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Abstract: The Art of DesignRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0