Movies
Ratings
260
La La LandRated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Five Senses of ErosRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.0