Series
Ratings
70
The Art of SarahRated ★ 3.0
Thirty-NineRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
A Superior DayRated ★ 0.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 2.5