Titles you rated
Strangers From HellRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0