Movies
Ratings
196
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 5.0
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0