Movies
Ratings
51
The IntouchablesRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0