Series
Ratings
205
The BlacklistRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0