Series
Ratings
35- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 0.5
NCIS: New OrleansRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0