Series
Ratings
87
Adventure TimeRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 3.5- WhitechapelRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0