Series
Ratings
32- The LoverRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
- In the FleshRated ★ 4.0
- In the FleshRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0